Search Home

What can we help you find today?

Products Home

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ - PURE SOLVE (Veszprém vármegye / Somogy-Tolna-Baranya vármegyék)

Az NCH Europe-nál való karrierrel bontakoztassa ki valódi potenciálját

Ha olyan munkahelyet keres, amely ösztönzi a növekedést, az innovációt és a befogadást, akkor az NCH Europe a megfelelő választás. Mi nem csak állásokat kínálunk; lehetőséget biztosítunk a személyes és szakmai fejlődésre. Támogató csapatkultúránktól kezdve a legjobb gyakorlatok iránti elkötelezettségünkig, lehetővé tesszük munkatársaink számára, hogy boldoguljanak. Ha csatlakozik hozzánk, egy olyan dinamikus közösség részévé válik, ahol értékeljük az ötleteit, ápoljuk a tehetségét, és ahol a lehetőségei határtalanok. A Pure Solve ultramodern vegyszerekkel, innovatív alkatrészmosó berendezésekkel és kapcsolódó teljeskörű ipari szolgáltatásokkal segíti Partnereinket. Értékesítési Képviselőink kulcsszereplők vállalatunk életében, hiszen ők az összekötő kapocs vállalatunk és Partnereink között.

Főbb feladatok:

  • szolgáltatásaink és termékeink bemutatása és értékesítése
  • folyamatos kapcsolattartás meglévő Ügyfeleinkkel
  • ügyfélkör fejlesztése, a vevői igények magas szintű kielégítése
  • kisebb szervizfeladatok ellátása

Amit elvárunk:

  • minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó, saját vállalkozás
  • MS Office és Windows felhasználói szintű ismerete
  • kiváló kommunikációs készség, nagy munkabírás
  • teljesítményorientáció, üzleti gondolkodásmód, önállóság, megbízhatóság
  • tapasztalat nem szükséges, nekünk jó hozzáállású munkatársra van szükségünk, aki jól akar keresni és ezért szívvel-lélekkel dolgozik; a többit csak bízza ránk, a szakmai rész megtanítása a mi dolgunk

Amit kínálunk:

  • a teljesítmény kifizetődik
  • professzionális szakmai képzés
  • világszínvonalú értékesítéstechnika
  • értékesítést támogató eszközök (iPad) és online szakanyagok
  • biztonság – multinacionális nagyvállalat piacvezető megoldásait képviselheted
  • folyamatos innováció
  • hazai és nemzetközi karrier lehetőség
  • jó hangulatú csapat
  • önálló és szabad munkavégzés, rugalmas időbeosztás

Ipari megoldások 1919 óta

Az NCH Europe az NCH Corporation része, amelyet 1919-ben alapítottak Dallasban, Texas államban, az Egyesült Államokban. Az NCH az ipari karbantartási és vízkezelési megoldások globális gyártója, és a világ egyik legnagyobb, ilyen megoldásokat direkt marketinggel értékesítő vállalata.

A Csehországban található központi gyártó- és forgalmazó létesítményünk révén az NCH Europe képes közvetlenül szállítani ipari karbantartási és vízkezelési megoldásokat a vállalkozások számára Európa-szerte. Jelenleg 25 országban vagyunk jelen, és folyamatosan bővítjük ipari karbantartási és vízkezelési szakértői csapatunkat, akik helyi szinten a lehető legmagasabb színvonalon szolgálják ki ügyfeleinket.

Ha felkeltette érdeklődését ez a munkakör, jelentkezzen most, és induljon el egy olyan útra, ahol karriertervei egy olyan vállalathoz illeszkednek, amely elkötelezett az Ön sikere iránt.